82% Response rate
Providing you the best range of hawe pressure switch dg34 with effective & timely delivery.
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Pressure Range | 0–250 bar |
| No. of Ports | Hawe |
| Output Type | NPN |
| Display | LED |
| Supply Voltage | 12–24 V DC |
| Switch Type | Electronic |
| Process Connection | G1/4 |
| Frequency | 50 Hz |
| Packaging Type | Box |
| Type | Pressure Switch |
| Model | DG34 |
Aniket Kharat (CEO)
ARK Sources
Plot No 71, Sector 22, Shop No 04, Shivnery CHS, Maitri Road, Kamothe
Navi Mumbai - 410209, Thane, Maharashtra, India
